© Işıltan Balabanlı Group of Companies

IBC - IŞILTAN BALABANLI ŞİRKETLER GRUBU Dünyada Kendini Kanıtlamış Temizlik Makinalarının ve Otel Ekipmanlarının Türkiye Temsilcisi

İş Kollarımız

0

Yıl Tecrübe

0

Satış Noktası

0

Servis Noktası

0

Dağıtım Merkezi

0

Kurumsal Müşteri

IBC GRUP - IŞILTAN A.Ş. MARKALARI

Rubbermaid Commercial

IBC temizlikte en iyisini ve en kalitesini sunmak istediğinden dolayıda 10 yıldır RUBBERMAID markasının da resmi distribütör ve ithalatçısıdır.

Daha Fazla
San Jamar

10 yıldır San Jamar markasınında distribütörlüğünü ve italatını yapmaktayız. Bizim işimiz müşterilerimize En’leri sunmaktır.

Daha Fazla
Vito Oil Filter

VITO Kızartma Yağı Temizleme Makinası ile Paranızı ve Zamanınızı Doğru Kullanırsınız.

Daha Fazla
Numatic International

Bundan 30 sene önce İlk defa Işıltan A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilip, Türkiye pazarına tanıtılıp ve sunulan Numatic ürünleri; müşterilerin kullanımı ve beğenisini kazanarak, senelerdir Işıltan A.Ş. güvencesiyle Türkiye pazarında yerini  korumaktadır.

Daha Fazla
Santoemma

Her müşteriye ifade etmek ve tarzımızı farklı seçeneklerle sunmak için 10 yıldır Santoemma ‘nında Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

Daha Fazla
Rocam

10 yıldır ROCAM ‘nin de Türkiye distribütörü ve ithalatçısıyız. Farklı seçeneklerle farklı kombinasyonlar oluşturmak bizim görevimiz.

Daha Fazla
Fiorentini S.p.A.

Temizlikte müşterilerimize farklı seçenekler sunmaktayız. 25 yıldır FIORENTI markasının ithalatını, satış ve servisini yapmaktayız.

Daha Fazla
Caddie Hotel

10 yıldır CADDIE ‘nin de Türkiye distribütörü ve ithalatçısıyız. Farklı seçeneklerle farklı kombinasyonlar oluşturmak bizim görevimiz.

Daha Fazla
Carlisle

Carlisle Markası yemek servisi, sağlık ve temizlik pazarlarına yenilikçi, profesyonel kalitede ürün çözümleri sunan lider bir firmadır.

Daha Fazla

Endüstriyel ve Sektörel Temizlik Çözümlerimiz

Otel Ekipmanları ve HORECA

Otel Ekipmanları ve HORECA konusunda kendini ispat etmiş dünya markalarıyla sizde tanışmaya ne dersiniz ?

Otel Ekipmanları ve HoReCa

Otomotiv Sektörü Temizlik Ekipmanları

IBC Group -IŞILTAN A.Ş.; Sahip olduğu markalarla müşterisinin bütçesine ve beklediği kaliteye odaklı şekillenerek araba bayileri, showroomlar, atölyeler ve servis istasyonları için profesyonel temizlik çözümleri sunmaktadır.

Otel Ekipmanları ve HoReCa

Hastane ve Sağlık Temizlik Ekipmanları

Hijyenin çok fazla ön plana çıktığı ve olmazsa olmazı olan Hastaneler ve Sağlık Sektörü için profesyonel ve hijyenik temizlik sistemleri sizlerle.

Otel Ekipmanları ve HoReCa

Restorant - Bar ve Servis Temizlik Ekipmanları

IBC Grup – Işıltan A.Ş geniş ürün yelpazesi ile Restaurant ve Bar işletmecilerinin mutfaktan, servise, bardan, masaya, lavabo ve tuvaletlere kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamakta…

Otel Ekipmanları ve HoReCa

AVM ve Süpermarket Temizlik Ekipmanları

Her gün binlerce insanı ağırlayan AVM ve Süpermarketler  için, temizlik beklentilerinizi iyi biliyoruz ve sizi anlıyoruz.

Otel Ekipmanları ve HoReCa

Kamu Kurumları ve Büro Temizlik Ekipmanları

Ofis ve kamu alanlarınızı çalışma koşullarına ve hijyen kurallarına uygun hale getirmek için siz müşterilerimize 90 yılı aşkın süredir hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Kamu Kurumları ve Büro Temizlik Ekipmanları

Temizlik Şirketleri Ekipmanları

IBC Group çatısı altında bulunan kaliteli ve profesyonel temizlik ekipmanları ile temizlik şirketleri kategorisindeki müşterilerini etkilemektedir.

Okul ve Eğitim Kurumları Temizilik Ekipmanları

Okul ve Eğitim Kurumları Temizlik Ekipmanları

Okul ve eğitim kurumlarında çocukların temizliğe yetişkinler kadar dikkat etmemelerinden dolayı temizlik ve hijyenin önemini bir kat daha arttırmaktadır.

Okul ve Eğitim Kurumları Temizilik Ekipmanları

Markalarımız

Haberler

 • “Profesyonel Temizlik” Mall Report Dergisi Temmuz 2019 Röportajımız

  KALİTELİ HİZMET VE DOĞRU ÜRÜNLERLE  PROFESYONEL TEMİZLİK SAĞLANIYOR IBC Group Of Companies Yönetim Kurulu Üyesi Ekonomist Aybüke Balabanlı, yeni kuşak yöneticilerden biri olarak yapmış olduğu çalışmalardan bahsetti. “Babam, İsmet Işıltan Balabanlı’nın tecrübe ve bilgileriyle entegreli bir şekilde ilerliyorum.” Sektörün mihenk taşları olan markaların yönetici koltuklarına yeni kuşak yöneticilerin eklenmesi ile markalarda dönüşümler başladı. Yönetici koltuklarına

  1 Temmuz 2019
 • Otel ve Restaurant Dergisi Ocak 2019 Röportajımız

  Türkiyede otel ekipmanları ve temizlik sektörünün köklü grupların IBC Group Of Companies, otel ekipmanları ve temizlik makineleri alanına yönelik yatırımları ve yenilikleriyle pazardaki liderliğini koruyor. Titiz çalışma ve otokontrol prensibinden vazgeçmeyerek, mükemmel bir iş için kusursuz olmak inancıyla 1927 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren grubun Horeca kanalına dönük inovatif marka ve ürünlerini IBC Group Of

  19 Nisan 2019
 • İş Yönetimi ve Güvenliği Mall Report 2018 Aralık Ayı Röportajımız-RUBBERMAID TURKİYE

  Cevap veren:   Ekonomist Aybüke BALABANLI Unvanı:   IBC Group of Companies Yönetim Kurulu Üyesi –Rubbermaid Türkiye Distribütörü         Tesis Yönetimlerindeki  İş yönetimi ve güvenliği   kişilerin hayatını kolaylaştırıyor. Peki, personelleriniz için bulunduğunuz sektörlerin riskleri var mı? Personellerimiz şirketlerimizin ve tesislerimizin en mühim kombinasyonlarından biridir. Sürdürülebilirlik prensibimiz ise İSG ‘dir. İş dünyasının da en önemli

  12 Aralık 2018
 • Avm Ve Perakende Dünyasının İletişim Dergisi Olan Mallreport İle 2018 Nisan Ayı Röportajımız

  Cevap Veren: Aybüke Balabanlı (Ekonomist & IBC Group of Companies Yönetim Kurulu Üyesi) Öncelikle IBC Group of Companies’i bizlere kısaca anlatır mısınız ? IBC Group of Companies ;  Temellerini 1927 yılında atıp, yarım asırı aşarak bir asıra doğru yol alan macerasında; Türkiye’de TEMİZLİK EKİPMANLARI sektörünün yaygınlaşmasına öncülük etmiş, en iyi şekilde Temizlik makineler ve ekipmanlar konusunda pazarında iyi

  2 Nisan 2018

İletişim

IŞILTAN TEMİZLİK EĞT.SAĞ.GÜV.HİZ. PAZ. İNS. SAN. TİC. A.Ş.

İletişim Bilgileri

 • Doğuyaka Mah. Termesos Bulvarı. Satıcı Sitesi B Blok No:38 IBC Center
 • +902423432350 +905443015510 Fax:+902423432359

BALABANLI MAKİNA OTO.TİC.VE SAN.LTD.ŞTİ.

İletişim Bilgileri

 • Doğuyaka Mah. Termesos Bulvarı. Satıcı Sitesi B Blok No:38 IBC Center
 • +908502079701 +905443015508 Fax:+902423432359

IŞILTAN TEMİZLİK EĞT.SAĞ.GÜV.HİZ. PAZ. İNS. SAN. TİC. A.Ş.

İletişim Bilgileri

IŞILTAN TEMİZLİK EĞT.SAĞ.GÜV.HİZ. PAZ. İNS. SAN. TİC. A.Ş.

İletişim Bilgileri

BLOG

 • İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK EKİPMANLARI

  Çağımızın en hızlı ilerleyen sektörlerden biri olarak kabul görmüş inşaat sektörünün bitiminde temizlik süreci önemli bir yer almıştır. İnşaat sonrası yapılacak temizliğin profesyonel olması ise büyük önem taşımaktadır.

  22 Ağustos 2019
 • MARİNA VE GEMİ TEMİZLİK EKİPMANLARI

  Gemi ve yat temizliği genellikle marina olan alanlarda talep görmektedir. Gemi ve yatlar özel malzemelerden üretildiği için kullanılan temizlik ekipmanlarında o özel ürünlere zarar vermeyecek ekipmanlar  olması gerekmektedir. Gemi ve yatlar sürekli denizde bulundukları için tuzlu sudan dolayı ister istemez zarar görüp, erezyon ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu yüzden gemi ve yatların temizliği doğru temizlik

  21 Ağustos 2019
 • UÇAK TİPİ ve HAVAALANI TEMİZLİK EKİPMANLARI

  Havaalanı temizliği ve uçak temizliğinde önemli unsur kullanılan temizlik ekipmanlarıdır. IBC Group -IŞILTAN A.Ş. havaalanı temizliği ve uçak temizliğinde tüm temizlik sorunlarına en doğru ürünleri sunarak size profesyonel çözümleri sunmaktadır. Sahip olduğumuz ürünlerin kaliteli oluşu; zaman yönetimi ve profesyonel temizlik açısından diğer marka ve ürünlere göre farkını ortaya koymaktadır.

  21 Ağustos 2019
 • PLASTİK ÜRÜNLER HAKKINDA BİLMEMİZ GEREKENLER

  Plastik ürünler de bulunabilecek semboller hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bu konuda bilgi sahibi olmaya hazır mısınız? Gıda güvenliği önceliğimiz!     Kadeh ve çatal sembolü, gıda maddeleriyle temas etmesinde sakınca bulunmayan güvenli malzemelerden üretildiğini gösterir. Yiyecek ve içecek saklamak için uygun ürünlerdir.                 Eğer plastik ürünlerin ambalajları

  29 Temmuz 2019

Türkiye’nin Her Yerinden:

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01

ArabicEnglishGermanTurkish