Endüstriyel ve Sektörel Temizlik Çözümleri

IBC Group- IŞILTAN A.Ş. ile Endüstriyel temizlik ekipmanlarıyla tanışın. Böylece tasarruf ve temizliğin hissini aynı anda yaşamanın ayrıcalığını yakalayın. Hem profesyonel hem de Endüstriyel temizlik ürünleri için IBC Group- IŞILTAN A.Ş.  ile hijyenik ortamlara ve her bütçeye uygun  avantajlı, doğru ürün fırsatlarıyla kusursuz temizliği istediğiniz gibi yönetmenin fırsatını yaratın.

otel-slide

IBC Grup Otel Ekipmanları ve HORECA

IBC Group olarak bir asırı aşan zengin ve engin tecrübemizle müşterilerimize kaliteli hizmetler ve servisler sunmak için sahip olduğumuz markalarımızla güçlü hizmetler inşa ederek, büyük projelerin başarısında imzamızı atarak ilerliyoruz.

hastane-temizlik

IBC Grup Hastane Temizlik ve Hijyen Ekipmanları

IBC Grup-Işıltan A.Ş. profesyonel ve hijyenik temizlik sistem ve ekipmanlarıyla beraber yüksek talep ve beklentilere en uygun ürünleri siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Hijyen herkes için profesyonelce yapılmış temizliktir.

restaurant-servis

IBC Grup Restaurant ve Bar Ekipmanları

IBC Grup – Işıltan A.Ş geniş ürün yelpazesi ile Restaurant ve Bar işletmecilerinin  tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve temizlik ekipmanları ile de personel ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmakta işletmenizin değerine değer katmaktadır.

okul-sinif

IBC Grup Okul Temizlik Ekipmanları

En önemli sosyal alanlarından biride okullarımızdır. Okul ve eğitim kurumlarında çocukların temizliğe yetişkinler kadar dikkat etmemelerinden dolayı temizlik ve hijyenin önemini bir kat daha arttırmakta çocuk ve gençlerimize bu bilinci aşımalıyız.  Bunun için temiz bir okul, sağlıklı bir nesil demektir.

otomotiv-galeri

IBC Grup Otomotiv Sektörü Temizlik Ekipmanları

IBC Group -IŞILTAN A.Ş.; Sahip olduğu markalarla müşterisinin bütçesine ve beklediği kaliteye odaklı şekillenerek araba bayileri, showroomlar, atölyeler ve servis istasyonları için profesyonel temizlik çözümleri sunmaktadır. IBC Group’ un müşteri odaklı geniş seçenekli temizlik makinelerini keşfedin.

Avm Build

IBC Grup AVM ve Süpermarket Temizlik Ekipmanları

Hijyenin çok fazla ön plana çıktığı ve olmazsa olmazı olan Hastaneler ve Sağlık Sektörü için , IBC Grup-Işıltan A.Ş. profesyonel ve hijyenik temizlik sistem ve ekipmanlarıyla beraber yüksek talep ve beklentilere en uygun ürünleri siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

kamu-binasi

IBC Grup Kamu Kurumları ve Büro Temizlik Ekipmanları

IBC Group – Işıltan A.Ş farkıyla ofis ve kamu alanlarınızı çalışma koşullarına ve hijyen kurallarına uygun hale getirmek için siz müşterilerimize 90 yılı aşkın süredir hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz. İnsan sağlığı ve iş güvenliğine verdiğimiz değer ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

temizlik-sirketi

IBC Grup Temizlik Şirketleri Ekipmanları

90 yılı aşkın süredir temizlik sektörünün en iyi markalarını Türkiye getiren IBC Group Işıltan A.Ş. güvencesiyle profesyonel ürünleri temizlik şirketlerine sunarak en iyi iş ortaklığı konumundadır, IBC Group çatısı altında bulunan kaliteli  temizlik ekipmanları ile diğer temizlik firmaları arasından sıyrılın.

gida-slide

Gıda Üretim Temizlik Ekipmanları

Gıda üretim sektöründe mükemmel temizlik, 100% hijyen ve ürün kalitesi kaçınılmaz başarının sonucudur. Sizde bu başarı için uğraşıyorsanız en doğru yerdesiniz. IBC Group – Işıltan A.Ş temizlik ve hijyen ekipmanları ve gıda depolama çözümleri ile rakiplerinize fark atmaya ne dersiniz?

Endüstriyel ve Sektörel Temizlik Çözümleri için Doğru Yerdesiniz

IBC Group- IŞILTAN A.Ş. sahip olduğu iş ortakları ile birlikte sadece bugün için değil, dünde olduğu gibi gelecek yarınlar içinde birlikte hareket etmek için sürekli kendini endüstriyel sektörde yenileyen, başarısını sürekli bir öncekinden daha ileriye taşımak amaçlı yol kat eden bir kuruluştur. Endüstriyel Temizlik Sektörünün Lideri IBC Group- IŞILTAN A.Ş.  ile yaşayın.

IBC Group- IŞILTAN A.Ş. dünya pazarında saygı gören, Türkiye’de ise Endüstriyel Temizlikte Lider olan, bulunduğu sektörler içinde yönlendirici bir kuruluştur.

IBC Group -IŞILTAN A.Ş. ile birlikte Endüstriyel Temizlikte bakıma önem verin. Endüstriyel Temizlikte kullanılan her ürünün bakıma ihtiyacı olup, bakım sonrası her makinanın veriminin arttığı gözlemlenmektedir.

Endüstriyel Temizlikte Bakımın Önemi :

  • Kullanılan makinenin daha verimli olmasını sağlar.
  • Endüstriyel makinenin kullanım ömrünü uzatır.
  • Büyük sorunlarla karşılaşmadan önce önlemler alınmış olunur.
  • Garanti kapsamanına girmeyecek durumları engeller.

Hem profesyonel hem de endüstriyel temizlik ürünleri mi arıyorsunuz? İhtiyacınız olan, aradığınız her ürün IBC Group-IŞILTAN A.Ş. ile size özel fiyat kombinleri ile isiltan.com.tr’de!

Aradığınız endüstriyel kullanım için olan süpürgelerse, mobilya ve halı temizleme ekipmanları ise, sert zeminlere uygun hem bakım yapan hem de temizleme yapan bir ürün ise IBC Group-IŞILTAN A.Ş.ile istediğiniz ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Doğru ürünler ile birlikte yapılan Endüstriyel temizlikler düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde sizlere masraf yerine kar sağlayacaktır.