Numatic International

Türkiye'nin resmi ithalatçısı ve distribütörü

Temizlik Makinaları • Yer Yıkama Makinaları • Kat Maid ve Temizlik Arabaları • Gelişmiş Filtrasyon • Sanayı Tipi Vakumlar • Büro Tipi Temizlik Ürünleri

IBC olarak amacımız her zaman yenilikçi olmak ve Müşterilerimize en iyi kaliteyi, hizmeti sunmaktır. 25 yıl önce NUMATIC INTERNATIONAL’ın distribütörü olarak Türkiye’ye temizlikte farklılık ve yenilik getirdik. Ve bu markayı 25 yıldır resmi distribütörü olarak müşterilerimize tanıtıp, sunmaktayız.

IBC olarak biraz size Numatic hakkında bilgiler verelim;

Numatic 1969 yılında İngiltere’de kurulmuştur. O zamanlar küçük bir garajda 6 kişilik çalışanı ile hizmet vermeye başlamıştır. İlk yaptıkları üretim basit araç gereçlerle elektrik süpürgesi olmuştur.

1971 yılına gelindiğinde iş taleplerinin artmasıyla yeni bir yer bulunup taşınmışlardır. Bulunan yeni yerin yakınında nehrin olmasından dolayı zaman zaman fabrika 5 ile 10 cm arasında sular altına kaldığı zamanlarda olmuştur ama bu durum üretimi etkilemeye sebebiyet vermemiştir.

1973 yılında profesyonel temizlik endüstrisine girmeye başlanmıştır. Kat arabaları, ıslak kuru vakumlu makinalar gibi yeni ürünler üretilmiştir.

1974 yılında işlerin dahada büyümesi ve üretimin artmasından dolayı fabrikaya geçilmiştir. Şuan hala aynı Fabrikada hizmet veren Numatic 20 sene önce bu fabrikanın Henry ‘nin evi olacağını tahmin bile edemezdi.

1990 yılında şuan Numatic‘in bulunduğu yer satın alındı ve satın alındıktan sonra 21.yüzyıla daha sağlam adımlarla ilerlemeye başladılar.

1995 yılında diğer bölgelerde artan taleplerden dolayı daha iyi hizmet verebilmek için Fransa, Almanya, Hollanda gibi yerlerde yeni kuruluşlar kurdular.

Numatic ‘in başarısının sırrı ise samimiyetle gülüşü ve cana yakın oluşudur. Bu özelliklerini bazı ürünlerinin tasarımlarında da kullanmışlardır. Ayrıca müşterileriyle konuşmak yüzlerindeki tebessüm olduğunuda dile getirmektedirler.

Kısacası NUMATIC yenilikçi, yüksek kalite standardına sahip, fiyatının değerini hak eden ürünlerinin, imalatını sürdüren temizlik üzerine kurulmuş bir firmadır. Kendi  sektöründe dünyada  ilk 5 e girmektedir.

ÜST