IBC Grup Temizlik Şirketleri Ekipmanları90 yılı aşkın süredir temizlik sektörünün en iyi markalarını Türkiye getiren IBC Group Işıltan A.Ş. güvencesiyle en kaliteli en profesyonel ürünleri temizlik şirketlerine sunarak vazgeçilmez iş ortaklığı konumunda olup, IBC Group çatısı altında bulunan kaliteli ve profesyonel temizlik ekipmanları ile temizlik şirketleri kategorisindeki müşterilerini etkilemektedir.

IBC Group’un Temizlik Şirketleri Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

Rekabetin en üst düzeye çıktığı günümüzde temizlik şirketleri en iyi performansı müşterilerine sunmak için en doğru ürünlerle çalışması gerekmektedir. Bu yüzden de IBC Group-Işıltan A.Ş. ile birlikte ilerlenmelidir.

Temizlik uzmanları tarafından sürekli takdir edilip, beğenilen IBC Group temizlik çözümleri, temizlik şirketleri için yeni ürünleri ürün gamına sürekli revize ederek ekleyen, temizlik şirketleri için ileriye yönelik çözüm odaklı planlar yaparak sürekli başarısını IBC  olarak kanıtlamaktadır.

Çevre ile dost, profesyonel temizlik çözümlerimiz temizlik firmaları tarafından seçilerek daha iyi ve daha kaliteli bir deneyim sunarak mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Ev, Apartman, Site Temizlik EkipmanlarıTemizlik şirketleri olarak müşterilerinizin özellikle de ev, apartman, site villa gibi topluma barınma alanlarının temizliği konusunda ne kadar hassas olduklarının farkındasındır. Bir çok yerde temizlik haftada bir yapılır ve bu temizliğin bir hafta idare etmesi istenir. İşte burada temizlik şirketlerine düşen görev kaliteli sağlam ve güvenilir ürünler ile müşterilerini memnun etmeleridir. Zemin silme, süpürme ve yıkama araçlarından , mop sistemlerine, fırça ve süpürgelerden, mikro fiber bezlere kadar kaliteli ürünlerin adresi IBC Group Işıltan A.Ş. den temin edebilirsiniz.

İş Yeri - Depo Temizlik Ekipmanlarıİş yeri temizlikleri kısıtlı zamanda ve zor geçen bir temizlik sürecidir. Bir çok iş yeri ve depo düzenli temizlik yaptırmaz. Yaptırınca da detaylı ve tam temizlik ister. Bu da ağır ve yorucu bir temizliği ortaya çıkarır. Biz de Dayanıklı Wavebrake® Mop Sistemleri, ıslak kuru mop sistemleri, süpürgeler, faraşlar, çekçekler, zemin araçları, çöp kovaları ile hizmetinize hazır. IBC Group Işıltan A.Ş. inin daha verimli bir temizlik süreci için özel üretilmiş ağır temizleme ekipmanları ile siz de mutlu olacaksınız müşterinizde.

Temizlik Şirketleri için Koltuk ve Halı Yıkama Temizlik EkipmanlarıHalı ve koltuk yıkama işlemi hem müşterinin evinde, hem işletmede çok titiz davranılması gereken bir durumdur. Temizleme işleminde halı ve koltuğun kumaşı hassas olabilir ve kalitesiz, eskimiş, amacına uygun üretilmemiş, aşındırıcı ekipman ve deterjan kullanırsanız kumaşa ya da halıya zarar verebilirsiniz. Bu da temizlikte titiz hanımlar için gerçekten baş ağrıtıcı bir durum olabilir. Bunun için dünyada kendini kanıtlamış, Numatic, Fiorentini gibi markaların halı ve koltuk yıkama makinalarını kullanmalı, Rubbermaid gibi hassas yüzeylere uygun fırçalar kullanmalısınız.

Cam ve Dış Kaplama Temizleme EkipmanlarıCam ve Bina dış temizliği zor ve zahmetlidir. Bu zor ve zahmetli temizliği IBC Group Işıltan A.Ş. nin Türkiye distribütörlüğünü yaptığı bir çok markanın ürünleri ile kolayca yapa bilirsiniz. Cam silme bezlerinden 15-20 metre’ye uzayan teleskoplara, cam temizleme kovalarında, çekçeklere, fırçalara kadar işinizi kolaylaştıracak onlarca ürünü bünyemizde barındırıyoruz.

Cam Temizleme

Tüm temizlik şirketlerinin en büyük amacının müşteri memnuniyeti olduğunu iyi biliyoruz. Çünkü sektör gereği müşteri müşteriyi getiriyor ve kaliteli temizliğiniz kulaktan kulağa yayılarak genişliyor. Unutmayın ki firmanızın artı yönleri yayıldığı gibi eksi yönleri de yayılabilir ve bir anda tüm işleriniz durma noktasına gelebilir. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaracak 2 etmen vardır. Birincisi personellerinizin yeterliliği, ikincisi ise bu personellerin kullanacağı ekipman ve araçlardır. İşte burada IBC Group’un farkını anlayacak, sunduğumuz çözüm ve ekipmanla ile işlerinizi daha ileriye götürceksiniz.

Sizin gibi temizlik şirketlerin itibarını daha da arttıracak profesyonel ve kaliteli temizlik çözümlerimiz, sunduğumuz hizmetin güvenilirliğinin ve bu konudaki Türkiye’nin temizlik ekipmanları konusundaki uzmanlığımızın kanıtının bir parçası olacaktır.

Temizlik firmaların IBC Group ile kurduğu iş ortaklığı sonucunda oluşan başarılı sonuçlar, temizlik firmalarının müşterisinin algısını kaliteli bir şirket olarak şekillendirir.

IBC Group temizlik ekipmanlarında Türkiye lideridir. Her zaman en iyi ve en profesyonel temizlik performansı sunan, başarımızı ise temizlik şirketleriyle kurduğumuz iş ortaklığı ile kanıtlayan sektörünün lider ve güvenilir şirketiyiz.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01