HAKKIMIZDA

Bir asıra doğru yol alan maceramızda, birlikte hareket etmenin gücünü kanıtlıyoruz…

IBC temellerini 1927 yılında atıp, yarım asırı aşarak bir asıra doğru yol alan  macerasında; Türkiye'de TEMİZLİK  sektörünün  yaygınlaşmasına  öncülük etmiş, en iyi şekilde Temizlik makineler ve ekipmanlar konusunda pazarda daha iyi yerlere ulaşmış, bu alandaki yatırımları ve yenilikleriyle bir KURUMSAL LİDER  haline gelmiştir.

IBC GRUB özgüveni, güçlü öz sermayesi, ileri teknolojiden faydalanmadaki yetkinliği, uluslar arası ölçülerde deneyimi, entelektüel birikimi ve evrensel standartlarda ahlaki değerleri benimseyerek elde ettiği başarılarıyla, “güç birliği” misyonunda, Her geçen yıl büyüyerek gelişerek ve yeni sektörlere yatırım yaparak; Sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Distribütörlüğünü yaptığımız kaliteli ürünlerle sektörde başrol oyuncu olmaya devam ederek Ürünlerin kaliteli, hızlı ve güler yüzlü kadrosuyla dağıtımını sağlamak yaşam şeklimizdir.

Hedefimiz İsmet Işıltan Balabanlı başkanlığında daima yükselmek, zirveye ulaşmak ve pazardaki diğer bölgelerimiz de yaygın olarak satış ve satış sonrası bakım onarım ağını genişletmektir.

Daha iyi ve daha kaliteli olabilmek  için yeni iş kollarımızla en yakın zamanda  sektörde yer alıp hizmetlerimize yeni değerler katacağız.

Yeni kuşaklarımızın da takımımıza katılmasıyla “Güçlenerek ve Yenilenerek Yola Devam ” ediyoruz.

Saatler artık ‘’Yarın‘’ için IBC’yi gösteriyor…

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

kariyer.net internet sitesinden özgeçmişlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

ÜST