Hakkımızda

Bir asıra doğru yol alan maceramızda, birlikte hareket etmenin gücünü kanıtlıyoruz…

IBC-Işıltan BALABANLI GRUP temellerini 1927 yılında atıp, yarım asırı aşarak bir asıra doğru yol alan macerasında; Türkiye’de TEMİZLİK sektörünün yaygınlaşmasına öncülük etmiş, en iyi şekilde Temizlik makineler ve ekipmanlar konusunda pazarda daha iyi yerlere ulaşmış, bu alandaki yatırımları ve yenilikleriyle bir KURUMSAL LİDER haline gelmiştir.

IBC-Işıltan BALABANLI GRUP özgüveni, güçlü öz sermayesi, ileri teknolojiden faydalanmadaki yetkinliği, uluslar arası ölçülerde deneyimi, entelektüel birikimi ve evrensel standartlarda ahlaki değerleri benimseyerek elde ettiği başarılarıyla, “güç birliği” misyonunda, Her geçen yıl büyüyerek gelişerek ve yeni sektörlere yatırım yaparak; Sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerini yürütmektedir.

Distribütörlüğünü yaptığımız kaliteli ürünlerle sektörde başrol oyuncu olmaya devam ederek Ürünlerin kaliteli, hızlı ve güler yüzlü kadrosuyla dağıtımını sağlamak yaşam şeklimizdir.

Hedefimiz İsmet Işıltan Balabanlı başkanlığında daima yükselmek, zirveye ulaşmak ve pazardaki diğer bölgelerimiz de yaygın olarak satış ve satış sonrası bakım onarım ağını genişletmektir.

Daha iyi ve daha kaliteli olabilmek için yeni iş kollarımızla en yakın zamanda sektörde yer alıp hizmetlerimize yeni değerler katacağız.

Yeni kuşaklarımızın da takımımıza katılmasıyla “Güçlenerek ve Yenilenerek Yola Devam ” ediyoruz.

Saatler artık ‘’Yarın‘’ için IBCIşıltan BALABANLI GRUBU  gösteriyor…

Türkiye’nin Her Yerinden:

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01