IBC Grup Okul ve Eğitim Kurumları Temizlik EkipmanlarıZorunlu Sosyal alanlarından biride okullarımızdır. Okul ve eğitim kurumlarında çocukların temizliğe yetişkinler kadar dikkat etmemelerinden dolayı temizlik ve hijyenin önemini bir kat daha arttırmaktadır. Yeterince temizlenmemiş okullarda mikrop ve hastalıklıların yayılma hızı kontrol edilemez boyutlara varmaktadır. Bunun için temiz bir okul sağlıklı bir nesil demektir.

IBC Group’un Okul ve Eğitim Kurumları Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

Ağaç yaş iken eğilir sözü ne kadar da doğru, çünkü çocuklarınıza temizliği öğretmeye küçük yaşlarda başlarsanız, hayatı boyunca öyle gideceğini bilirsiniz. Böyle olunca okul çağına gelen çocuklar girdiği her ortamın temizliğine dikkat etmeye başlayacaktır. Bu dikkat anaokulundan sonra ortaokul, lise ve üniversiteye kadar devam eder. Okul ve üniversitelerde tuvalet, yemekhane, sınıflar, okul bahçeleri, kütüphane ve soyunma odaları spor salonları gibi yerlerin temizliği son derece önemlidir.

IBC Group Işıltan A.Ş güvencesinde kullanacağınız ekipmanların dayanıklı, çevre dostu, güvenli ve hijyenik olması çocuklarımızın geleceği için oldukça önemlidir. Okul ve eğitim kurumları temizlik ekipmanlarında hep kendini dünyada kanıtlamış Numatic, Rubbermaid, Sanjamar, Rocam, Santoemma gibi büyük markalar ile çalışıyoruz.

Okul, Sınıf, Koridor Temizlik EkipmanlarıAna okuldan üniversiteye uzanan eğitim hayatında okul, üniversite ve diğer eğitim kurumlarının sınıf, okul ve çevresindeki temizlik hem gözle görünen bir itibar hem de öğrenci sağlığı açısından önemli bir faktördür. Sınıflar zaman olarak en çok vakit geçirilen ortamlar sınıf ve koridorlar olduğu için hem fiziki kirlilik hem de mikrobik kirlilik görülür. Bundan dolayı her teneffüste havalandırmalı her günde mutlaka süpürülüp silinmelidir.

Okul Tuvalet, Soyunma ve Spor Odaları Temizlik EkipmanlarıOkullarda spor salonları, soyunma odaları ve tuvaletlerin hijyenik ve temiz olması son derece önem arz etmektedir. Mikropların yoğun olduğu bu ortamlar çocuklarımızın sağlığını tehdit etmektedir. IBC Group Işıltan A.Ş olarak yer temizleme makinelerimiz, temizlik arabalarımız, çöp kovalarımız, mop ve aksesuarlarımız ile çocuklarımıza daha hijyenik lavabo,tuvaletler,soyunma odaları bırakabiliriz.

Okul Dış Mekan ve Bahçe Temizlik EkipmanlarıOkullarda; dış mekanların, bahçe ve oyun parkların temizliğini sürekli yapmak gerek. Çünkü dışarıdan maruz kalınacak olan kirlilik daha fazladır ve bu alanlardan iç mekanlara, sınıflara kir, toz, mikrop daha kolay taşınmaktadır. Okul Üniversite ve diğer eğitim kurumlarında siz de temizlik konusunda dış mekanlarınızda gerekli önlemleri alırsanız iç mekanlarınıza daha az zaman ve para harcarsınız.

Okul Yemekhane, Kafeterya, Kantin Temizlik EkipmanlarıIBC Grubun son teknoloji, yenilikçi ve dayanıklı ürünleri ile ortamdaki mikropları temizleyerek kullanılabilirsiniz. Temiz ve hijyenik bir ortam bırakmak bizim işimiz. Çocuklarımızın daha temiz bir ortam da yemek yemesini sağlayabilir, kantin, kafeterya, yemekhane gibi gıda ile ilgili bölümlere özel temizlik çözümleri üreterek daha temiz alanlar oluşturup çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlığını koruyabiliriz.

Üniversite Amfi TemizliğiOkul kavramı bir çoğumuzun aklına anaokulu ilk, orta ve lise dönemlerini getirse de üniversite döneminde bir okul dönemi olduğunu unutmamak gerek. İşte bizde buradan yola çıkarak üniversitelerimizin temizlik ürünlerini oluştururken okul kriterlerini dikkate aldık. Çünkü gençlik çağındaki olan birçok öğrenci üniversite tercih kriterlerinden birisi de temizliktir. Üniversite de kullanacağı ortak alanların temizliğine dikkat eden öğrenciler günün her saatinde okulda olacaklardır bu da amfi, kampüs, kapalı spor salonu gibi yerlerin, temizliğinin rutin olarak yapılması gerekmektedir.

Üniversitelerde amfi ve kampüs Temizliği: Amfiler 150- 200 kadar öğrencinin aynı anda ders görebileceği bir yer olması sebebi ile temizliği ciddi derece de önemsenmelidir. Ortamda kir ve toz oluşumu çok kolay olacağı için hemen hemen her gün temizlenmesi ve öğrencilere hijyenik bir ortam bırakılması sağlanmalıdır. Kuru ve ıslak vakumlu süpürgeler, yer temizleme makinaları ve temizlik arabaları ile daha steril bir ortam sağlayarak öğrencilerimizin hem geleceğini hem de sağlığını düşünmekteyiz.

 Üniversitelerde Kapalı Spor Salonlarının Temizliği: Öğrenciler üniversite hayatında derslerden kalan vakitlerini kampüs ve spor salonlarında farklı aktiviteler bularak geçirir. Kampüslerin ve spor salonlarının temiz ve düzenli olması öğrenciler için avantaj olacaktır. IBC Group Işıltan A.Ş olarak öğrencilerimizi iş hayatına hazırlarken daha temiz ve konforlu bir ortam sunmayı hedefliyoruz ve bunun için en yenilikçi ve teknolojik makinaları sizlere sunuyoruz.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01