IBC Grup Hastane Sağlık Temizlik ve Hijyen EkipmanlarıHijyenin çok fazla ön plana çıktığı ve olmazsa olmazı olan Hastaneler ve Sağlık Sektörü için , IBC Grup-Işıltan A.Ş. profesyonel ve hijyenik temizlik sistem ve ekipmanlarıyla beraber yüksek talep ve beklentilere en uygun ürünleri siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

IBC Group’un Hastane ve Sağlık Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

Hijyen herkes için profesyonelce yapılmış temizliktir. Profesyonel temizlikler ise IBC Grup-Işıltan A.Ş. tecrübesiyle her zaman siz değerli müşterilerimiz için bizim tarafımızdan sağlanıp, doğru ekipmanlarımız ile desteklenir.

Hijyen için en doğru adres olan IBC Grup’un dünya standartlarındaki temizlik ekipmanlarına sahip olduğu markalarıyla beraber profesyonel temizlikte IBC Grup farkını belli etmektedir.

Her gün, her an, her saniye başarılı ve profesyonel şekilde temizlenmesi gereken hastaneler, klinikler ve sağlık sektörü içinde yerini alan kuruluşlar, hijyenin korunması açısından profesyonel temizlik ekipmanlarıyla doğru bir şekilde desteklenmektedir.

“Her temizlik temizlik değildir”, doğru ve kaliteli ürünlerle temizlik yapılmalı IBC Grup’un temizlik sektöründeki tecrübe ve birikimleriyle birlikte ilerlemenin farkıyla beraber profesyonel ve hijyenik temizlik alanlarını sağlık sektörü içinde yer almalıdır.

Hasta Odası Temizliği

Hasta Odaları ve Koridor Temizlik EkipmanlarıYoğun insan nüfusunun olduğu hastanelerin sık sık temizlenmesi gerekmektedir. Her saniye insanlar hastanelerin farklı yerlerinde bulunarak mikrop ve tozu taşımakta olup yerlerin, merdivenlerin, ekipmanların ve çevrenin temiz tutulması gerekmektedir.
Çöp kovaları, pedallı konteynerler ve aksesuarları ile hastane içerisinde daha sağlıklı bir ortam yaratabilirsiniz.

Hastane Mutfak Temizlik EkipmanlarıHastanelerin mutfak bölümünün temizliği ayrı bir öneme sahiptir. Yatan hastaya ulaşacak yemeklerin steril ortamdan çıkması ve hastalara temiz bir şekilde sunulması gerekir. Hastalıkların büyük bir kısmı yiyecek ve içeceklerden bulaştığını bilerek hareket etmek en doğrusu olacaktır.
Mutfak ekipmanlarımızla sizlere ulaşarak daha konforlu, hijyenik, yenilikçi, ergonomik bir ortamdan çıkacak yemeklerin hem çalışanların hem de hastaların memnuniyetini yukarılara çıkaracaktır.

Ameliyathane Temizliği

Ameliyathane Temizlik EkipmanlarıHastane ve sağlık kuruluşlarının en önemli temizlik noktası ameliyathanelerdir. Tüm ameliyat araçları sterilize edilmekte, yerler mikrop barındırmayan moplar ile temizlenmekte, çöp kovaları direk temastan kaçınarak pedallı olmaktadır. Her alana özel Microfiber bezler ve özel solüsyonlar ile silinmekte bakteri üretimini arttıracak her türlü durumdan kaçınılmaktadır.

Hastane Park ve Bahçe EkipmanlarıHastane park ve bahçelerinin mevsimlerin de etkisiyle süpürülme ve temizlenmeye gereksinim duyulduğu kadar hastanenin insanlara karşı imajını da belirler.
Bu yüzden hastane park ve bahçelerinin vakumlu süpürgeler ile süpürülmesi ve yer temizleme makinalarıyla temizlenmesi gerekmektedir.

Hastane temizlik malzemeleri; endüstriyel temizlik malzemeleri arasında en titiz davranılan ürünlerdir. Çünkü işin sonunda insan hayatı vardır ve hiçbir şey insan hayatından daha önemli değildir. Avrupa ve Amerika’daki temizlik malzemeleri markalarının birçoğunu Türkiye ile tanıştıran IBC Grup Işıltan A.Ş; insan hayatının değerini çok iyi anlamakta ve bu konuda iyi ürünlerin markaları ile çalışmaktadır. Rubbermaid gibi hijyen ve temizlik konusunda ABD ve Avrupa Sertifikalı ürünleri bulunan markalar olduğu gibi Numatic ve Fiorentini gibi sertifikalı, kullanım kolaylığı ve ekonomik açısından da yararlı markalarla da çalışmaktadır.

Tüm Türkiye’de onlarca hastane ve sağlık kuruluşu ile çalışan IBC Grup Işıltan A.Ş. sizin de ihtiyaçlarınızı belirler ve tedarik eder.

Hasta odasında, koridorlara, polikliniklerden, muayenene odalarına, görüntüleme merkezlerinden ameliyathanelere, yoğun bakım odalarına, depo ve personel odalarına, mutfağına, park ve bahçelerine kadar onlarca alan için yüzlerce ürünü hizmetinize sunmaktadır.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01