IBC Grup Kamu Kurumları ve Büro Temizlik EkipmanlarıIBC Group – Işıltan A.Ş farkıyla ofis ve kamu alanlarınızı çalışma koşullarına ve hijyen kurallarına uygun hale getirmek için siz müşterilerimize 90 yılı aşkın süredir hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz. İnsan sağlığı ve iş güvenliğine verdiğimiz değer ile emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

IBC Group’un Kamu Kurumları ve Büro Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

Vatandaşa karşı sorumluluklarının farkında olan kamu kurumları ve belediyeler devletin gülen ve temiz yüzleri olmaktadırlar. Bunun için her zaman temiz düzenli ve bakımlı ofis, büro ve çalışma ortamları ile cadde ve sokaklar oluşturma görevleridir.

Bununla birlikte Devlet kamu krumlarında ve özel büro ve ofislerde memur ve işçilerinizin iş arkadaşlarıyla daha verimli bir ortam da takım çalışması yapması, daha çok üreterek fayda sağlamasını ve daha sağlıklı iş ortamında çalışmasını istiyorsanız IBC Group – Işıltan A.Ş güvenilirliği, kalitesi ve sektörünün en bilinen yüzüyle tanışmalısınız.

Her mekâna uygun ürün çeşitliliğimizle çalıştığınız ortamınızı rahat ve konforlu temizleme imkânı bulacaksınız. Dar ve geniş alanlar için ergonomik ve dayanıklı ürünlerimizle hızlı ve kaliteli temizlik sağlayarak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Kamu kurumları ve belediyelerin temizlik giderlerinin ne denli çok olduğunu iyi biliyoruz en kaliteli ürünleri en iyi fiyata sunuyoruz.

IBC Group – Işıltan A.Ş ‘ nin son teknoloji yer yıkama makineleri, zemin cilalama makineleri, temizlik aksesuarları, kuru ve ıslak vakumlu elektrik süpürgeleri ile daha sessiz bir ortamda çalışma imkanı sunarken  çevreci bir tutumla sizlere daha temiz ve hijyenik mekanlar bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kamu Kurumlarında Temizlik EkipmanlarıKamu binaları halkın sık girip çıktığı ancak çok fazla kalmak istemediği mekanlardır. Ancak bu mekanlarda kısa süreli kalınsa da insan sirkülasyonu çok olduğundan dolayı çabuk kirlenmektedir. Bir taraftan devletin temsilcileri olan bu kurumlar diğer taraftan da halkın sorunlarını en kısa sürede çözmek için uğraşmaktadırlar. Memur ve amirlerin verimli çalışmaları için temizliğin şart olduğu bu kurumların temizlik ekipmanlarını IBC Group Işıltan A.Ş ‘de bulabilirsiniz.

Belediye Hizmetleri Temizlik Ekipmanları,
Cadde Sokak Temizlik EkipmanlarıŞehrimizin temizliğinden sorumlu olan belediyeler; cadde, sokak gibi ortak kullanım alanlarında belediyeler kanunu ile de sabit olan temizlik görevini gerek işçiler gerekse süpürme araçları ile yapar. Temizlik görevinde işçiler için süpürge faraş araçlar ile yapabildiği gibi sokak süpürme ve zemin yıkama araçları ile de bu işi yürütür. Ayrıca şehrin geri dönüşüm işlerinden de sorumlu olan belediyeler Katı atık ve geri dönüşümleri ayırabileceğiniz tüm ekipmanları Işıltan A.Ş de bulabilirsiniz

Ofis, Büro ve Bekleme Salonları Temizlik EkipmanlarıGerek özel sektörde gerek kamu kurum ve kuruluşlarında ofis ve bürolar hem çalışan hem de müşteri ya da vatandaş için ortak yaşam alanlarıdır. Bu ortamların hızlı kirlenmesinden dolayı her gün temizlenmesi gereksinimini doğurur. Ofis masa sandalye dolap gibi eşyaların günlük silinmesi, zeminlerin süpürülmesi, yerlerin yıkama ve cilalama makineleri ile temizlenmesi, geri dönüşüm kovaları gibi tüm ofis ve büro temizlik malzemelerini bulabileceğiniz en iyi adres IBC Group Işıltan A.Ş.

Toplantı ve Konferans Salonları Temizlik EkipmanlarıAlışveriş merkezleri ve süpermarketlerin iç temizliği kadar dış temizliği de önemlidir. Bir çok market ve AVM’nin ücretsiz açık-kapalı oto parkları, dış mekan oturma alanları mevcuttur. Bu alanların temizliği günlük ve düzenli yapılmalıdır. Dış mekân temizliği tesisin görsel itibarını sergilemektedir. Özellikle oto parkların çok hızlı kirlenen noktalardır ve özel çözümler gerekmektedir. IBC Group Işıltan A.Ş. alışveriş merkezlerinin ve süpermarketlerin oto park ve dış mekanları için özel temizlik çözümleri sunar.

Ofislerde Geri Dönüşüm Konteynerleri
Ofis ve Bürolarda Geri Dönüşüm Konteynerleri

Kamu binaları, şirket ofisleri, bürolar, toplantı ve konferans salonları, tiyatro, sinema ve gösteri salonları, sokak, cadde ve açık alanlar kısacası kalabalıkların yoğun olarak bulunduğu ortamlarda kirlenme çok hızlı gerçekleşme, toplum sağlığını etkileyen hastalıklar çabuk yayılmaktadır. Hijyenin ve temizliğin en üst düzeye çıktığı bu alanlarda kaliteli, güvenli, bu konuda kendini ispatlamış temizlik ürün ve araçlar kullanılmalıdır. Merdiven altı tabir edilen ürünler ile belki temizlik işi daha ucuza çözebilir, ancak toplumun sağlığı ile oynanır, daha büyük sorunların doğmasına neden olunur. Bu konuda da titiz davranılmalı kamu binaların temizliği, şirket ofislerinin temizliği, büroların temizliği, toplantı ve konferans salonlarının temizliği, tiyatro salonlarının temizliği, sinema ve gösteri salonlarının temizliği, sokak temizliği, cadde temizliği ve açık alanların temizliği kısacası tüm yaşam alanlarının temizliği en kaliteli ürünler yapılmalı çöp ve atıkların uzaklaştırılmasında da dikkatli davranılmadır.
Ofisler ve kamu binalarında geri dönüştürüle bilinen atık ürünleriniz için şık tasarımlı, ergonomik, dayanıklı ve güvenli çevrenizi her an temiz tutan geri dönüşüm konteynerleri koyulmalıdır.
IBC Group – Işıltan A.Ş sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için dünyada ki yenilikleri takip etmekte, artan trendler karşısında müşteri kitlesine her zaman cevap verebilecek kapasite ve güvene sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01