IBC Grup Otel Ekipmanları ve HORECAIBC Group olarak bir asırı aşan zengin ve engin tecrübemizle müşterilerimize kaliteli hizmetler ve servisler sunmak için sahip olduğumuz markalarımızla güçlü hizmetler inşa ederek, büyük projelerin başarısında imzamızı atarak ilerliyoruz.

IBC Group’un Otel Ekipmanları ve Horeca Alanındaki Başarısına Siz de Şahit Olun

Bulunduğumuz her sektör içerisinde firmalar tarafından referans model olarak alınmak başarımızın ve markamızın en belirgin özelliği olup, maksimum kaliteyi daima müşterilerimize sunuyoruz.

Bugünden itibaren geleceğin ihtiyaçlarını öngörüp üzerinde çalışarak planlar ve projeler oluşturarak başarımızı sürekli olarak garantiliyoruz.

Küçük bistro işletmelerden beş yıldızlı otellere kadar en yeni, en moda kolleksiyonel otel ekipmanları ve Horeca ürünlerimiz olsun, markalarımızla sektörün her ihtiyacına çözüm bulup en iyi çözüm örneklerimizle Otel ekipmanları ve Horeca sektöründe IBC Group olarak hızlıca yol alıyoruz.

İster zevk için yemek pişirenler, ister misafirlerine profesyonelce yemek yapıp sergileyenler Otel Ekipmanları ve Horeca denilince en doğru adresi seçmek için müşterilerimiz şüphesiz bize başvuruyor, hizmetimizden memnun kalarak mutlu müşterilerimiz arasında yer almanın avantajını yaşıyor.

Otel Resepsiyon EkipmanlarıMisafirlerin ilk karşılandığı ve tatil sonunda da uğurlandığı yer olan otel resepsiyonları, işletmelerin yüzlerini yansıtır. IBC Group Caddie, Rocam, Fiorentini gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini sizlere sunuyor.

Otel Mutfak EkipmanlarıOtel Ekipmanları ve Horeca denilince en doğru adresi seçmek için müşterilerimiz şüphesiz bize başvuruyor, hizmetimizden memnun kalarak mutlu müşterilerimiz arasında yer almanın avantajını yaşıyor. Söylememiz gerekirse IBC Group olarak Otel ekipmanları ve Horeca sektöründe sahip olduğumuz markalarımızla; Otel ekipmanları ve Horeca sektörünün en büyük destekçisi olmaktan, en lezzetli yemeklerle donatılmış masaların atmosferine renk katmaktan mutluluk duyuyoruz.

Maid ve Oda EkipmanlarıGünün 24 saati, yılın 365 günü, personelleriniz müşterilerinizin konforu ve rahat bir tatil geçirmeleri için çalışıyorlar. Temiz, konforlu ve sessiz bir tatil misafirlerinizin en çok seveceği şeydir. Sizde personelleriniz ile misafirlerinizi bu hizmetten mahrum etmeyin. Kaliteli, ergonomik ve sessiz maid arabaları ve temizlik ekipmanları ile hızlı ve kusursuz hizmeti müşterilerinize sunun. Housekeepingleri düşünerek tasarlanan ürünlerimiz, kullanıcının özel gereksinimlerini ve gereksinimlerini özelleştirmek için bir çok seçenek sunmaktadır.

Otel Çamaşırhane EkipmanlarıOtellerde çamaşırhanelerin verimi kat hizmetlerini ve oda temizliğini doğrudan etkiler. Temiz ya da zamanında yıkanmayan çarşaflar, havlular, yastık kılıfları gibi oda tekstilleri müşterileriniz ile aranızın açılmasına ve kötü bir itibara neden olur. IBC Group; endüstriyel çamaşırhane ürünlerinde dünyaca ünlü Caddie Hotel ekipmanları ile çalışır. Yaş-kuru çamaşır taşıma sepetlerinden kirli toplama arabalarına bir çok ürünle işinizi kolaylaştırır.

Otel ekipmanları ve Horeca sektöründe Türkiye’nin en büyük oyuncusu olarak ilerleyerek kalitenin ve doğru ürün gamının adresi olmayı misyonumuz haline getirirken, Otel ekipmanları ve Horeca sektöründe Türkiye’nin lider firmaları arasında yerimizi korumak için vizyonumuza uygun hale getiriyoruz. Kısacası Türkiye’nin Otel ekipmanları ve Horeca sektörünün kalbi IBC Group’un sahip olduğu markalarla beraber atıyor. Biz IBC Group olarak her alana her ortama uygun kaliteli ürünlerimizle her bütçeye uygun çözümler bulmanın keyfi ile Türkiye için Otel ekipmanları ve Horeca konusunda beklentileri ve hedefleri büyütmenin farkını ortaya koyup, şirketimiz olarak yerimizi alıyoruz.

Artık her iş yerinde bir IBC Group’un OTEL EKİPMANLARI ve HORECA ÜRÜNÜ’nü görmeniz tesadüf değil, her türlü işletmenin temel ekipmanları ihtiyacını karşılayacak ürünlerimiz ile markalarımızla sürekli kendimizi revize ederek ilerliyoruz. Otel ekipmanları ve horeca sektöründe tek elden çözüm bulma adresi olan IBC Group müşterilerinin ihtiyacını her bütçeye göre ayarlayıp, tüm müşterilerinin yanında oluyor.

Otel ekipmanları ve Horeca sektörünün güvenilir, ürün gamımız sayesinde çok fazla çeşidi bir araya getiren marka olan IBC Group, her sene Otel ekipmanları ve Horeca sektöründe yaptığı yatırımlarla dikkat çeken bir firmadır.

Otel ekipmanları ve Horeca sektöründeki tek amacımız ürünlerimiz ve markalarımızla fark yaratmak, farkımızla ise Otel ekipmanları ve Horeca sektörüne  değer katmaktır.

Hotel EkipmanlarıSürekli olarak  Otel ekipmanları ve Horeca sektörünün yepyeni ve kaliteli ürünlerini bulup ürün gamımıza ekliyor, siz değerli müşterilerimize detay dolu koleksiyonlarımızı sunup,  her yeni güne yepyeni ürünler ile karşınıza çıkarak hareket ediyoruz.

IBC Group olarak kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımızla Otel ekipmanlarında ve Horeca alanında farklı yanlarımızı belli ediyor, müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Biz IBC Group olarak mükemmel açık büfeler, mükemmel mutfaklar derken profesyonel mutfaklar için profesyonel çözümler sunan bir iş ortağız.

Otel ekipmanları ve Horeca alanında başarının anahtarını sahip olduğumuz markalaımızla inşa ediyoruz.

IBC Grup ile Otel ekipmanları ve Horeca sektöründe kaliteli ürünleriyle tanışıp mükemmelliğe alışacaksınız. IBC olarak kalitemiz daima aynı kalıyor markalarımız günden güne çoğalıyor. Markalarımızı müşterilerimizin beklentisine göre revize edip, sürekli şekillendiriyoruz. Ürünlerimizle Otelleri ve Horeca sektörünü farklılaştıran seçenekler sunuyoruz.

IBC Group ‘un markaları; tüm otellere, tüm restorantlara hitap edecek bir şekilde ayarlandı. Ürünlerimizde ergonomi, estetik, dayanıklık ön plandadır.

IBC Group ; Otel ekipmanları ve Horeca sektöründe uluslararası standartlarında ithalat yapan tek firmadır. Sizde IBC Group’un Otel ekipmanları ve Horeca ürünleri ile yemeklerinizin  sunumunu farklılaştıracaksınız.

Dünya mutfaklarının vazgeçilmez otel ekipmanları markaları IBC Group’un çatısı altında. Gelişen ve büyüyen Türkiye’ye Otel ekipmanları ve Horeca sektörünün uluslararası standartlarını yaşatıyoruz. Tüm otel ekipmanları ve Horeca markalarımızın bileşenleriyle müşterilerimize özel ve yenilikçi ürünler sunarak yerimizi IBC Group olarak alıyoruz.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01