Restorant ve Bar EkipmanlarıIBC Grup – Işıltan A.Ş geniş ürün yelpazesi ile Restaurant ve Bar işletmecilerinin mutfaktan, servise, bardan, masaya, lavabo ve tuvaletlere kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve temizlik ekipmanları ile de personel ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmakta işletmenizin değerine değer katmaktadır. Endüstriyel ve Profesyonel İş Ortağınız.

IBC Group’un Restorant ve Bar Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

Güzel bir yemeğin, Mükemmel bir içecek servisinin, temiz ve hijyenik bir işletmenin müşteriler için paha biçilemez bir değeri vardır. Bu değer için şüphesiz verilen hizmetin kalitesi tartışılmaza. Ancak bu hizmeti oluşturan ürün, ekipman ve personelin kalitelisini de unutmamak gerek. IBC Group Işıltan. A.Ş. olarak bir restoran işletmesinde mutfaktan servise, Bar ekipmanlarından Temizlik ürünlerine kadar her ürünü en ince ayrıntısına kadar önemsiyor ve sizin adınıza tedarik ediyoruz. Profesyonel ve endüstriyel temizlik sektöründe Uzmanlaşmış olan IBC Group Işıltan. A.Ş. restoran ve bar işletmelerinin ihtiyaçlarını analiz edip dünyanın en kaliteli ürünlerini sizin için ithal edebilmektedir.

90 yıldan fazladır temizlik sektörünün de tüm Türkiye’de binlerce restaurant için ürün tedarik etmiş olan IBC Group Işıltan. A.Ş. Dünyanın en ünlü mutfak ve bar ekipmancılarından olan Rocam, Sanjamar, Rubbermaid gibi markaları Türkiye ile tanıştırmıştır. Sizde bu markalar ile tanışarak işletmenizin değerini daha da arttırın

Restaurant Mutfak Temizlik EkipmanlarıBir restorana giderken en dikkat edilecek hususlardan birisi mutfak bölümünün temizliğidir. Hareketli olmasının yanında zamanı iyi kullanmak çok önemlidir çünkü müşteri beklemekten asla hoşlanmaz. Hareketliliğin yanında temizliğe de oldukça önem verilen mutfak departmanında bunu bilerek hareket eden IBC Grup – Işıltan A.Ş ürün gamını her zaman güncel tutarak sizlerin öneri ve taleplerinizi dikkate almaktadır.

Restaurant Servis EkipmanlarıNe kadar güzel yemek yaparsanız yapın güzel bir sunumu olmadıktan sonra yaptığınız yemeğin hiçbir güzelliği ortaya çıkmayacaktır. IBC Group Işıltan A.Ş. personelinizi ve müşterilerinizi, düşünerek Servis arabaları, büfeler ve çok fonksiyonlu arabalar, benmari arabaları, sunum arabaları Gueridon aransı gibi ürünleri sizlerle tanıştırarak servis ve sunumlarda etkinlik, görsellik, kalite ve konforu bir arada sunmak istemektedir. Bu sayede daha temiz ve hijyenik bir sunum gerçekleştirerek müşterilerinin sağlığını önemsemektedir.

Bar ve Temizlik EkipmanlarıBar ve içecek servisi yapan işletmeler ile restoranların bar servis departmanları için ürün tedarik eden IBC Group Işıltan A.Ş. sektörün tüm ihtiyaçlarını analiz ederek kaliteli ve doğru ürünü sunmayı amaç edinmiştir. İçki ve kokteyl malzemeleri, Bar servis malzemeleri, soğuk-sıcak servisi malzemeleri, buz ve garnitür istasyonları, masa ve dolaplar, temizlik ekipmanları ve daha sayamayacağımız onlarca kategoride yüzlerce ürün ile hizmetinizdeyiz.

Masa ve Lobi EkipmanlarıMutfakların temizliği restoranlar için önemli olduğu kadar müşteri masa ve lobilerinde temizliği önemlidir. IBC Grup – Işıltan A.Ş güvencesiyle yer temizleme makineleri, kuru temizleme makineleri, zemin cilalama makineleri ile ortamın daha steril ve temiz kullanılması sağlanır. Masada kaşık, çatal bıçak, bardak ve tabaklarınızla farkınızı ortaya çıkarırsınız. Masa ve Lobi sunum arabaları ile misafirlerinize doyumsuz anlar yaşatın.

Gıda ile temas eden her ekipmanın kendine özel sertifikası vardır ve kullanım yerine sınıflandırılmaktadır. Temizlik ve sağlık açısından dikkate almanız gereken durumlarda titiz davranıp hem işletmenizin sağlığını hem de müşterilerinizin sağlığını tehlikeye atmayın. Mutfak Endüstriyel temizlik sektöründe lisansız ya da sertifikasız yüzlerce ürün bulabilirsiniz.  Maddi kazanç uğruna insan sağlığını hiçe sayan bu ürünler, başlangıçta işletmeniz için karlı gibi görünse de uzun vade de düşük kaliteden dolayı müşteri kaybına, çabuk bozulma ve kırılmalardan dolayı işletmenizin maddi kaybına yol açar.

Artık Sağlık Bakanlığının daha sık denetlemeye başladığı gıda ve yemek üreticileri için kaliteli ve sertifikalı ürünleri kullanmak, ihtiyaç değil zorunluluk haline gelmiştir. IBC Grup Işıltan A.Ş. olarak bu ihtiyaç ve zorunlukları göz önüne alarak ABD ve Avrupa’da geçerli sertifikalı ürünleri temin ediyor, Rubbermaid, Rocam, Sanjamar gibi kaliteli Avrupa ve Amerikan markaları ile çalışıyoruz.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01