IBC Grup AVM ve Süpermarket Temizlik EkipmanlarıHijyenin çok fazla ön plana çıktığı ve olmazsa olmazı olan AVM ve Süpermarketler için , IBC Grup-Işıltan A.Ş. profesyonel ve hijyenik temizlik sistemleri ve ekipmanlarıyla beraber yüksek talep ve beklentilerinizi anlayarak en uygun ürünü en uygun fiyata sunar.

IBC Group’un AVM ve Süpermarketlerin Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

İnsanların yoğun olduğu yerlerden birisi de alışveriş merkezleridir. Kalabalık ortamların temizliği gün içerisinde belirli saatlerde yapılması gerekmektedir. İnsanların rahat ve konforlu alışveriş yapması müşteri memnuniyetinin en önemli etkenlerinden birisidir.

IBC Group – Işıltan A.Ş tarafından birlikte çıkılacak bu yolda daha iyi hizmet, memnuniyet ve konfor için elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaktayız.

Alışveriş merkezleri ve Süpermarketlerde genel alanlarının temizliği için son teknolojilerle donatılmış, konforlu, kullanışlı ve dayaklı temizleme makinalarımızla daha temiz bir ortam sunmaktayız. Yer cilalama makinalarımızla zemininizi kaliteli bir düzeye getirmek ve şık görselliği ile müşterilerinizi karşılamak istemez misiniz?

Alışveriş merkezlerinin farklı konumlarında da kullanılabilecek farklı tasarımlarda ürünlere sahip olmaktan IBC Group – Işıltan A.Ş olarak gurur duymaktayız.

AVM Yiyecek Bölümü Temizlik EkipmanlarıGünde yüzlerde insanın yemek yediği bir ortamı nasıl temizleyebilirsiniz ki? Tabi ki IBC Group – Işıltan A.Ş hızlı, verimli, konforlu ve hijyenik bir temizlik için sizin yanınızdadır. Yoğun olarak insanların bulunduğu restoran bölümlerinde masaların kullanımı, zemin temizliği ve atıkların toplanması konusunda ergonomik ürünleriyle öne çıkan IBC Group – Işıltan A.Ş müşterilerine sunduğu güven ve kaliteden asla ödün vermemiştir.

AVM Tuvalet ve Lavabo Temizlik EkipmanlarıYoğun olarak kullanılan tuvalet ve lavabolar mikropların tam merkezidir diyebiliriz bu yüzden sık sık temizlenmeli ve kontrol edilmelidir. Temizlik malzemelerimiz ile güçlü, derinden ve etkili bir temizlikle ortamın havasını değiştirebilir ve insanların daha rahat kullanabileceği bir ortam yaratabiliriz.

AVM Merdiven ve Koridor Temizlik EkipmanlarıAlışveriş merkezlerinin en hareketli bölümleri merdivenler ve koridorlardır. Mağaza mağaza dolaşan müşteri ve misafirler merdiven ve koridorları sıklıkla kullanmaktadırlar. Bu alanların sirkülasyonları çok fazladır ve çabuk kirlenmektedir. Sadece zemin kirlenmesi değil merdiven tutamaçlar ve koridorlardaki korkuluk demirleri de sık sık kirlenmekte mikrop bulaşmasına neden olmaktadır. IBC Group ile sizde ekonomik ve kaliteli temizlikle tanışın.

AVM Dış mekan ve Otopark Temizlik EkipmanlarıAlışveriş merkezleri ve süpermarketlerin iç temizliği kadar dış temizliği de önemlidir. Bir çok market ve AVM’nin ücretsiz açık-kapalı oto parkları, dış mekan oturma alanları mevcuttur. Bu alanların temizliği günlük ve düzenli yapılmalıdır. Dış mekân temizliği tesisin görsel itibarını sergilemektedir. Özellikle oto parkların çok hızlı kirlenen noktalardır ve özel çözümler gerekmektedir. IBC Group Işıltan A.Ş. alışveriş merkezlerinin ve süpermarketlerin oto park ve dış mekanları için özel temizlik çözümleri sunar.

Alışveriş merkezleri 21.yy en çok ziyaret edilen ve zaman geçirilen mekanları olmaktadırlar. Her gün on binlerce insan avm’leri ziyaret etmekte mağaza ve süpermarketlerden alışveriş yapmaktadır. Bu kadar yoğun insan topluluğunun olduğu yerde tabi ki temizlik sorunları çıkacaktır.

Yeme-İçme katlarında, lavabo ve tuvaletlere, koridor ve merdivenlerden, otoparklara, dış mekanlara insanın olduğu her yerin temiz olması gerekmektedir. Bundan dolayı tüm ihtiyaçlarınızı anlayan ve en uygun koşullarla sunan IBC Group zemin temizleme makinalarından atık toplama araçlarına, mop ve temizlik sistemlerinden mikro fiber silme bezlerine tüm ihtiyaçlarınız karşılayabilmektedir.

Alışveriş merkezlerinin diğer bir önemli konusu da geri dönüşüm sistemleridir. Yasal mevzuatlar belirlenmiş ve zorunlulukları da bulunan avm’ler çöp ile geri dönüşümü modern sistemler ile iyi ayırmalı, doğaya zarar vermemelidir. IBC Group Işıltan A.Ş. alışveriş merkezleri geri dönüşüm konteynerleri ve diğer çözümleri ile işletmenize değer katacaktır.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01