IBC Grup Otomotiv Sektörü Temizlik EkipmanlarıIBC Group -IŞILTAN A.Ş.; Sahip olduğu markalarla müşterisinin bütçesine ve beklediği kaliteye odaklı şekillenerek araba bayileri, showroomlar, atölyeler ve servis istasyonları için profesyonel temizlik çözümleri sunmaktadır.
IBC Group’ un müşteri odaklı geniş seçenekli temizlik makinelerini keşfedin.

IBC Group’un Otomotiv Sektörü Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

Her araç almak için gelen müşteriniz teşhir alanlarının tertemiz olmasını bekler ve ister, böylece müşteri kendisini daha iyi ve daha değerli hissederek hayallerindeki araca rahatlıkla odaklanarak karar verme sürecini daha net belirler. Temizlik  alış-satış sürecini hızlandıran en önemli etkenlerden biridir. Teşhir salonları için en uygun, en kaliteli ve en yeni ürünler IBC Group-Işıltan A.Ş. çözümleriyle sizlerin hizmetinizde.

Otomotiv bayileri, atölyeler ve servis istasyonları için satış sırasında temizlik sunum açısından son derece önemli olup, temizliğin önemi ortaya çıkmaktadır.

Bu yüzden IBC Group olarak; Zengin, profesyonel, endüstriyel ve sonuç odaklı temizlik çözümlerimizle müşteri odaklı hizmetler sunuyoruz.

Otomobil Servisi Temizlik EkipmanlarıTemiz işçilik, temiz işle olur. Temiz işi sadece araba ve otomobillerde değil, servis mağazanızın her noktasında hissettirin. Temiz ve düzenli servis müşterinizin gözünde daha güvenli kılar. Temiz bir Otomotiv işletmesi müşteriniz için en doğru izlenimi yaratır. Temiz ve düzenli servis alanlarınız ustalarınızın daha kolay çalışmasını ve daha çok verim alınmasını sağlar.

Otomotiv Bayi ve Showroom Temizlik EkipmanlarıIBC Group profesyonel temizlik çözümleri ile Showroom ve Bayii temizlik ekipmanlarında lider firma olmanın gücünü kanıtlıyoruz.
Showroom ve teşhir alanlarınız IBC Grubun temizlik ekipmanlarıyla beraber tertemiz oluyor, ürünleriniz ise sağladığımız temiz ortamlar sayesinde daha çok satılıyor.

Oto Yıkama ve Temizlik EkipmanlarıTemizlik sizin de işiniz ise araç ve oto yıkama makineleri konusunda doğru yerdesiniz. Araç temizliği ister endüstriyel olsun ister bireysel olsun hep en iyisi ile çalışmalısınız. IBC Grup sizin için ihtiyacınız olan tüm temizlik ekipmanlarını bilir. Sahip olduğu tecrübesiyle profesyonel temizlik sonuçları ile sizlere temizlik sektöründe lider ve en iyi iş ortağı olduğunu gösterir.

Otomotiv sektörü temizlik ekipmanlarında sizde güçlü bir ortak arıyorsanız IBC Group ile doğru yerdesiniz. Yılların getirdiği tecrübe ile hizmet sunuyor işletmenizin tüm endüstriyel temizlik sorunlarınızı çözüyoruz.

Otomobil servislerinden bakım onarım noktalarına bayilerden Showroomlara, araç yıkama işletmelerine otomobil ve  temizliği ile ilgili  ne varsa hizmetinizdeyiz. Çünkü Temizlik demek müşteriniz için güven demek kalite demek, personellerinizi için verim demek, kazaların önüne geçilerek hayat demek, sizin için kazanç demek gurur demek, işletmeniz için onur demek, itibar demek. Sizde işletmenizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız IBC Group hep yanınızda.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01