IBC Grup Gıda Üretimi ve Hijyen Temizlik EkipmanlarıGıda üretim sektöründe mükemmel temizlik, 100% hijyen ve ürün kalitesi kaçınılmaz başarının sonucudur. Sizde bu başarı için uğraşıyorsanız doğru yerdesiniz. IBC Group – Işıltan A.Ş temizlik ve hijyen ekipmanları ile rakiplerinize fark atmaya ne dersiniz?

IBC Group’un Gıda Üretim ve Hijyen Temizlik Ekipmanları Alanındaki Başarısına Sizde Şahit Olun

Gıda sektöründe bulunan herhangi işletme olursa olsun üretim aşamasında ki ortamın temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. İnsana kadar uzanan bu yolda her iş titizlikle yapılmalıdır çünkü insan sağlığı önceliğimizdir. IBC Group – Işıltan A.Ş farkıyla endüstriyel kuru ve ıslak vakumları, gelişmiş filtrasyonlu makineleri ve yer yıkama makineleriyle steril bir ortamda üretilen ürünleri büyük bir güvenle halka ulaştıracaktır.

Önceliğimiz gıda sektörü olmak üzere tüm endüstriyel üretim sektörlerinde rahatlıkla kullanılabilecek, son teknolojilerle donatılmış her koşula uygun makineleriyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Et Süt Ürünleri Üretimi Temizlik EkipmanlarıHalk sağlığını doğrudan etkileyebilecek gıdaların başında et ve süt ürünleri gelmektedir. Bundan dolayı da üretim ve temizlik ile ilgili katı kanunlar mevcuttur. Et-süt Üretimi yapan bir işletmenin zeminden tavana, makinelerden personellere kadar tertemiz ve hijyenik olma zorunluluğu vardır. IBC Group – Işıltan A.Ş ile gelişmekte olan dünyada en mükemmel temizlik ve hijyen ürünlerini bulabilirsiniz.

Unlu Mamuller ve Fırınlar için Temizlik EkipmanlarıHer gün on binlerce ürün çıkaran ekmek fırınları ile pastaneler hijyen ve sağlık konusunda en titiz davranması gereken işletmelerin başında geliyor. Belediye ve Sağlık bakanlığı tarafında da denetlenen fırın ve pastanelerin üretim aşamalarında temizlik için gerekli olan yer temizleme ve süpürme makineleri, faraş, kürek, çekçek, temizlik bezi gibi araçların yarında un, şeker gibi hammaddelerin saklanıp muhafazası için gerekli olan gıda kova ve taşıma gereçlerini de IBC Group – Işıltan A.Ş ‘den temin edebilirsiniz.

Gıda Üretim Fabrikaları Temizlik EkipmanlarıMilyonlarca para harcayıp yapılan fabrikalar, yanlış uygulama ve yöntemler yüzünden yüklü cezalara maruz kalıp kapanıp gitmektedir. Bu yanlış uygulamalardan biri de temizliğe gerekli önemin verilmemesidir. Özellikle gıda üretimi yapan fabrikaların denetlenmesi daha sık yapılmakta, hijyen ve temizlik konusu titizlikle incelenmektedir. Bu konuda fabrikaya düşen görev üretime verdiği önem kadar fabrika temizliğine de vermesidir. Personel ve fabrikadan gerekli verimi alabilmek için kaliteli temizlik ekipmanı kullanmalı, ucuza kaçarak geleceğini tehlikeye atmamalıdır.

Gıda Depolama ve Temizleme EkipmanlarıGıda saklama koşulları sıcaklık, nem, ışık gibi etmenlere bağlı olup gıdanın bozulma süresini etkileye bilmektedir. Bu etmenler her gıdaya farklı etki ettiği içinde farklı saklama koşulları oluşturmanız gerekmektedir. Bu konuda sertifikalı ürünleri kullanan IBC Group – Işıltan A.Ş tüm dünyada güvenle kullanılan Rubbermaid gibi markaların Türkiye distribütörlüğü yapmaktadır.

Gıda üretim tesislerinde temizlik: Gıda sektöründe bulunan hangi işletme olursa olsun üretim aşamasında ki ortamın temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Halk sağlığına kadar uzanan bu yolda her iş titizlikle yapılmalıdır çünkü insan sağlığı önceliğimizdir. IBC Group – Işıltan A.Ş farkıyla endüstriyel kuru ve ıslak vakumları, gelişmiş filtrasyonlu makineleri ve yer yıkama makineleriyle steril bir ortamda üretilen ürünleri büyük bir güvenle halka ulaştıracaktır.

Önceliğimiz gıda sektörü olmak üzere tüm endüstriyel üretim sektörlerinde rahatlıkla kullanılabilecek, son teknolojilerle donatılmış her koşula uygun makineleriyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Depo ve Stok Temizliği: Gelen hammaddelerin saklanacağı ortamın temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Uzun süre saklanılacak hammaddeler ortamın rutin temizliği yapıldığı sürece bozulma ve kokma gibi olayların gerçekleşmeyecektir. Aynı zamanda ürün stoklarken ortamda toz ve kir gibi maddelerin bulunması müşteri memnuniyetini düşürecektir. Zemin temizleme makinaları ve yüksek filtrasyonlu makinelerle çalışanlarımıza daha temiz bir ortam sunarak iş gücü performanslarında iyileşmeler görebiliriz.

Üretim hattının temizliği: Üretim sonlandıktan sonra bir sonraki üretime geçilmeden tüm hattın titizlikle profesyonel ekipmanlarla sanitasyon yapılması gerekmektedir. Bu olayda yüksek performanslı makineler dayanıklılığı, kullanışlılığı ve gücüyle daha hızlı ve hijyenik bir temizlik sunacaktır. IBC Group – Işıltan A.Ş gelişmekte olan endüstriyle aynı doğrultuda ilerleyerek ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Türkiye'nin Her Yerinden

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01