CEO Mesajı

Hedef koymak ve ona ulaşmak üzerine bir hikaye bizimkisi…

Zaman geri dönüşü olmayan bir nehir, o halde kalıcı projeler üretmek, geri gelmeyecek zamanı iyi kullanıp, arkamızda güzel eserler, başarılı şirketler bırakmalıyız diye bu yola baş koyduk.

Geleceğini her zaman çalışkanlık, dürüstlük, başarma azmi ve etik değerler üzerine inşa eden IBC-Işıltan BALABANLI Grubu‘nun kurulduğu günlerdeki mütevazı şartları ve boyutu düşünüldüğünde, bizden önceki kuşaklarımızın önderliği ile 90 yılı aşkın süre içerisinde ulaştığı bu nokta hepimiz için gurur vesilesidir.

Kararlılık ve istikrar IBC-Işıltan BALABANLI Grubu‘nun her dönemde vazgeçilmezleri olmuş ve “en iyi bildiğin işi en iyi şekilde yap” şiarı Grubumuzu her zaman ileri taşımıştır. IBC-Işıltan BALABANLI Grubu değişen şartlara her zaman kendini uydurmayı bilmiş ve ileriyi öngörerek, temkinli ama kararlı adımlarla büyümeyi tercih etmiştir.

IBC-Işıltan BALABANLI Grubu olarak yeni hedeflerimizi koyarken sadece ciro, iş hacmi ve kârlılık hedeflerini değil, “zihniyet değişikliğini ” de şirketimize entegre etmeyi öncelik alıyoruz. Bizlere emanet edilmiş olan, tecrübe ve uzmanlık birikimi ve marka itibarıyla yoğrulmuş entelektüel sermayemizi günün koşullarına uyum sağlayarak sürdürülebilir ve kârlı bir büyümeye dönüştürmek, IBC-Işıltan BALABANLI Grubu’nun yeni dönemdeki temel hedefini oluşturmaktadır.

“ IBC-Işıltan BALABANLI Grup için saatler yarını gösteriyor ” Yaptığımızı en iyi yapmak, durmayan zamanda bir sonraki evreye hazır olmak için canla başla çalışıyoruz.IBC-Işıltan BALABANLI Grup olarak saatlerimizi geleceğe kurduk. Tıkır tıkır işleyen saat misali, doğru strateji ve taktikler ve de kadim değerlerimizin rehberliğinde, geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Kısacası Biz hep işimize odaklandık ve uzun vadeli düşünerek yol aldık.

İçten sevgi ve saygılarımla,
İsmet Işıltan BALABANLI

IŞILTAN A.Ş. ve BALABANLI MAK. LTD.ŞTİ.
President & CEO

Türkiye’nin Her Yerinden:

✆ 0850 777 0 500 | ✆ 0850 207 97 01