IBC Şirketler Grubu CEO Mesajı

CEO MESAJI

Hedef koymak ve ona ulaşmak üzerine bir hikaye bizimkisi…

Zaman geri dönüşü olmayan bir nehir, o halde kalıcı projeler üretmek, geri gelmeyecek zamanı iyi kullanıp, arkamızda güzel eserler, başarılı şirketler bırakmalıyız diye bu yola baş koyduk.

Geleceğini her zaman çalışkanlık, dürüstlük, başarma azmi ve etik değerler üzerine inşa eden IBC Grubu'nun kurulduğu günlerdeki mütevazı şartları ve boyutu düşünüldüğünde, bizden önceki kuşaklarımızın önderliği ile 90 yıl içerisinde ulaştığı bu nokta hepimiz için gurur vesilesidir.

Kararlılık ve istikrar IBC'nin her dönemde vazgeçilmezleri olmuş ve “en iyi bildiğin işi en iyi şekilde yap” şiarı Grubumuzu her zaman ileri taşımıştır. IBC, değişen şartlara her zaman kendini uydurmayı bilmiş ve ileriyi öngörerek, temkinli ama kararlı adımlarla büyümeyi tercih etmiştir.

IBC olarak yeni hedeflerimizi koyarken sadece ciro, iş hacmi ve kârlılık hedeflerini değil, “zihniyet değişikliğini  ” de şirketimize entegre etmeyi öncelik alıyoruz. Bizlere emanet edilmiş olan, tecrübe ve uzmanlık birikimi ve marka itibarıyla yoğrulmuş entelektüel sermayemizi günün koşullarına uyum sağlayarak sürdürülebilir ve kârlı bir büyümeye dönüştürmek, IBC Grubu’nun yeni dönemdeki temel hedefini oluşturmaktadır.

“ IBC Grup için saatler yarını gösteriyor ” Yaptığımızı en iyi yapmak, durmayan zamanda bir sonraki evreye hazır olmak için canla başla çalışıyoruz.. IBC olarak saatlerimizi geleceğe kurduk. Tıkır tıkır işleyen saat misali, doğru strateji ve taktikler ve de kadim değerlerimizin rehberliğinde, geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Ayrıca 2016 yılı, getirdiği tüm zorluklara rağmen, yeni yol haritamızda önemli adımlar attığımız bir yıl olmuştur. 2017 yılı ise IBC grubu olarak köklerini bu topraklarda sağlamlaştırmış firmamızla  karşımıza çıkacak tüm olumlu ve olumsuz süreçlere  rağmen  yeni fidanlar vermeye devam edeceğiz.

Kısacası Biz hep işimize odaklandık ve uzun vadeli düşünerek yol aldık.

 

İçten sevgi ve saygılarımla,
İsmet Işıltan BALABANLI
President & CEO

ÜST