© Işıltan Balabanlı Group of Companies

2017,EKİM AYI ISSA /INTERCLEAN İSTANBUL FUARI 

2017,EKİM  AYI ISSA /INTERCLEAN İSTANBUL FUARI

Dünya’nın en büyük temizlik fuarından biri olan ISSA/INTERCLEAN   ; ABD, Avrupa, Asya olmak üzere 3 farklı kıtada düzenlenmektedir .

Önümüzdeki günlerde  dünyanın en büyük temizlik fuarı olan ISSA/INTERCLEAN fuarına   Türkiye İstanbulda ev sahipliği yapacaktır.Fuar, 18-20 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Bu fuarda Endüstriyel Temizlik ekipmanların  en yeni teknolojilerin sergilenip ,keşfedilmesi ve Kuzey Irak ve İran’dan önemli satın almacıların yer alacağı beklenmektedir.

2017 ,EKİM AYI  ISSA /INTERCLEAN  İSTANBUL FUARI  Endüstriyel temizlik sektörünü  tek çatı altında buluşturacak.

ISSA/INTERCLEAN  Uluslararası  bir etkileşim fuarıdır.

Zemin bakım makineleri, temizlik ekipmanları ,tesis temizliği,  kimyasal temizleyiciler, halı yıkama makineleri ve temizliğe dair tüm ekipmanlar bu fuarda sergilenecektir.

2017,EKİM   AYI ISSA /INTERCLEAN  İSTANBUL FUARINA KATILMASI  BEKLENİLEN ZİYARETCİ PROFİLİ  

Dünyanın temizlik sektörü devlerini biraraya getiren ISSA/INTERCLEAN Istanbul Fuarına ;Özel okullar,inşaat firmaları,restoranlar,bankalar,alışveriş merkezleri,restoranlar ,oteller ,hastaneler ,holdingler   katılması beklenen profillerden birkaçıdır.

Geniş bir katılımcı  profili  olacağından  dolayı Katılımcı Seminerleride düzenlenip ,fuarın daha yararlı bir hal  alması sağlanacaktır.

Peki Neden ISSA /INTERCLEAN FUARI İSTANBULDA sergilenmektedir?

  • Türkiye dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olarak gösterilmektedir .
  • Türkiye, temizlik endüstrisi için en hareketli ve en hızlı büyüyen , yüzde 11 oranında Avrupa pazarına sahip olan bir ülke olduğundan dolayı  ISSA /INTERCLEAN FUARI İstanbulda sergilenmektedir.