Dünyanın En Büyük ve Uluslararası Etkinliği/ INTERCLEAN AMSTERDAM 2018

Dünyanın en büyük ve uluslararası etkinliği 15-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında INTERCLEAN AMSTERDAM dünyanın dört bir yanından gelen misafir, temizlik ve hijyen endüstrisi profesyonellerini kabul etmek için kapılarını açıyor.

INTERCLEAN Amsterdam 2018 Profesyonel temizlik ve hijyen ürün hizmetlerindeki yenilikleri sergileyerek ziyaretçilerine sektörlerinin en ayrıntılı görünümünü yansıtarak mesleki temizlik ve hijyen endüstrisi hakkında kapsamlı bir genel bakış açısı fırsatı sunuyor.

Geçmişten Günümüze  INTERCLEAN

İlk Interclean fuarı 1967 yılında gerçekleşmiş,temizlik endüstrisi için dünyanın en önemli fuarı haline gelmiştir.
Küresel temizlik endüstrisi için uluslararası bir ağ platformu rolünde eşsizdir.Şirketlerin küresel varlığını geliştirmeleri için çeşitli fırsatlar sunarak,profesyonel ilişkileri güçlendirir ve pazardaki en son gelişmelerin güncel olmasını sağlayarak önemli bir etkinlik halindedir.
Interclean ‘nin amacı herkes için daha temiz, daha sağlıklı bir yaşam ortamı yaratmaktır.

INTERCLEAN  AMSTERDAM 2018 DETAYLARI

INTERCLEAN Amsterdam 2018’de profesyonel temizlik ve hijyen endüstrisini etkileyen  3  farklı konsepti bünyesine ekleyerek, bir dizi konuda  da seminerler düzenleyecektir.

Endüstrinin tuvalet temizleme yaklaşımını nasıl değiştirebileceğini gösteren en yeni tuvalet teknolojisi için vitrin olacak olan  INTERCLEAN AMSTERDAM 2018;Geleceğin Tuvaletini bu seminerler içerisinde tanıtacaktır.

Bizde ;IBC Group of Companies çatısı altında bulunan distributörü olduğumuz dev markalarımızın ev sahipliği yapacağı INTERCLEAN AMSTERDAM fuarında siz değerli iş ortaklarımızla bir araya gelmeyi ümit ediyoruz.